RHODIUS Polska – Zaopatrzenie dla budownictwa i przemysłu

Przedsiębiorca, który myśli o swoim biznesie w kategoriach perfekcyjnie naoliwionej machiny musi brać pod uwagę wiele czynników, dzięki którym jego biznes może się rozwijać. Przedsiębiorstwa potrzebują świetnie dobranej i wyszkolonej kadry pracowniczej i zarządzającej. Element ludzki jest kluczowy. Jednak bez właściwych elementów produkcji, takich jak narzędzia i maszyny, działania te staną się albo niemożliwe, albo bardzo nieefektywne. Firmy potrzebują maszyn i narzędzi, pomocnych w tworzeniu specyficznego produktu czy projektu.rhodius RHODIUS Polska

Płynność zaopatrzenia

Jeżeli dane przedsiębiorstwo wytwarza cenne dobra, potrzebuje nie tylko wciąż nowych materiałów. Niestety, także narzędzia pomocnicze zużywają się. To kluczowe dla dalszej produkcji czy kontynuacji usług. Coraz powszechniejsza staje się więc kooperacja między przemysłem, firmami usługowymi, a dystrybutorami. Rhodius to niemiecki producent, który od lat wytwarza najwyższej klasy tarcze szlifierskie, tarcze tnące, frezy, tarcze diamentowe i tarcze listkowe. RHODIUS Polska podjął bilateralną współpracę z EURO-TECH Płock. EURO-TECH Płock – to firmą, która jest dystrybutorem tych elementów i narzędzi na Polskę. Firmy zainteresowane współpracą z EURO-TECH Płock mogą liczyć na profesjonalne wsparcie i dostawy w terminie.

Duże możliwości z RHODIUS Polska I EURO-TECH Płock

RHODIUS POLSKA szczyci się niemiecką solidnością i tworzy wysokiej klasy produkty, na przykład:

– tarcze do cięcia extra cienkie
– tarcze do cięcia grubość równa lub większa od 2 milimetrów,
– tarcze do cięcia stacjonarnego,
– tarcze szlifierskie, polerdysk, listkowe,
– krążki fibrowe, dyski,
– tarcze diamentowe,
– frezy – pilniki węglikowe,
– szczotki techniczne,
– paski, tulejki, quick/roloc.

Natomiast bogata oferta EURO-TECH Płock to urządzenia i pomoce, między innymi takie jak:

narzędzia ręczne,
narzędzia pomiarowe,
elektronarzędzia,
– narzędzia pneumatyczne,
– materiały ścierne,
– narzędzia skrawające,
– narzędzia do lutowania, spawania, klejenia,
– narzędzia mocujące,
– chemia warsztatowa,
– wyposażenie warsztatów.

Jak można zauważyć, każdy przedsiębiorca znajdzie jakieś elementy potrzebne jemu i jego zakładowi wśród wyżej wymienionych kategorii. EURO-TECH Płock to firma zorientowana na klienta. Jej ciągłe dążenie do doskonałości w oferowanych usługach przekłada się na coraz wyższą liczbę zadowolonych partnerów. Komunikacja i otwartość na potrzeby klienta są zawsze na pierwszym miejscu. Klienci powinni mieć świadomość, że współpraca jest obustronna, a ich dobro najważniejsze.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.