fotolustro, fotolustro na wesele, fotolustro cena, fotolustro wynajem, fotolustro warszawa. fotolustro płock, fotolustro toruń, fotolustro łódź, fotobudka, fotobudka na wesele, fotobudka wynajem, fotobudka płock, fotobudka warszawa, fotobudka łódź, fotobudka toruń, fotobudka włocławek, fotobudka cena,

Fotolustro, któremu nie oprze się nikt!

Media społecznościowe sprawiły, że dziś praktycznie każda impreza relacjonowana jest na bieżąco przez osoby w niej uczestniczące. Selfiki wrzucane są tak na profile prywatne, jak i ogólnodostępne. Czy zawsze jest to takie fajne? Oczywiście, że nie! Dziś w cenie jest prywatność, możliwość zadecydowania o tym z kim i kiedy pojawisz się na zdjęciu. I dlatego popularne stały się imprezy przed którymi uczestnicy oddają w depozyt swoje telefony, a nawet podpisują stosowne zobowiązania do zachowania prywatności! Jednak w błędzie jest ten, kto uważa, że nie robi się na nich zdjęć. Milczącą skarbnicą wspomnień z nieoficjalnych części wielkich i małych eventów są mirror selfie.

Dlaczego fotolustro to fajna opcja?

Zdjęcie, tak wykonane przez profesjonalnego fotografa jak i selfik, to wciąż najlepsza pamiątka z każdej imprezy. Robienie zdjęć w trakcie spotkań z innymi mamy we krwi! To nie żart! To ważna część naszej kultury! Przypomnij sobie lub zapytaj rodziców: przed erą smartfonów, na dużych imprezach rodzinnych zawsze oprócz fotografa był ktoś z własnym aparatem. Innym popularnym trendem było rozstawianie na weselnych stołach jednorazowych aparatów. Dziś prawie wszyscy mamy smartfony, ale z racji tego, że mają bezpośrednie połączenie z Internetem robione nimi zdjęcia bywają źródłem sporów. W końcu: pewnych rzeczy nie da się odzobaczyć, a Internet nie zapomina. Zatem: jak połączyć ogień z wodą czyli pogodzić potrzeby fanów fotografii z tymi, którzy tak pilnie strzegą swojej prywatności? Fotolustrem!

Dla małych, dużych i … czyli jak i gdzie sprawdzi się mirror selfie?

Zakaż używania telefonów to nie jedyny powód dla którego warto umieścić fotolustro na terenie obiektu nie tylko w trakcie eventu! Słowo obiekt ma tu kluczowe znaczenie. Powody dla których warto wynająć lustro na wesele czy imprezę firmową są oczywiste. Niemniej ma ono znacznie większy potencjał!

Lustro do zdjęć sprawdzi się tak w galerii handlowej jak np. w przedszkolu! Za jego pomocą wnuk bez problemu zrobi zdjęciem z babcią, np. podczas Dnia Babci i Dziadka oraz w trakcie innych imprez w których biorą udział przedstawiciele trzech pokoleń! Jest stosunkowo niewielkie, łatwe do przenoszenia i jedyne czego naprawdę potrzebuje to dostęp do prądu. Tak, dobrze myślisz: mogą być główną atrakcją podczas rodzinnych festynów czy festiwali na świeżym powietrzu. Dlaczego? Banalne. Bo to lustro! Stając przed nim nikt nie zastanawia się, czy wygląda dobrze, a co najwyżej sięga po grzebień czy puder.

Pojedynek gigantów czyli fotobudka vs fotolustro

Kiedy zaczniesz zastanawiać się gdzie mógłbyś wykorzystać lustro do zdjęć, z pewnością przypomnisz sobie o istnieniu fotobudek. I myśl ta może ostudzić Twój zapał. A nie powinna! Dlaczego?

Wymienić można wiele powodów przez które w naszym kraju wzorem krajów zachodnich nie przyjęły się fotobudki. I wbrew złośliwym komentarzom, klaustrofobia nie była jednym z nich. Ujmując problem w telegraficznym skrócie brakowało im tego, co daje fotolustro! A fotolustro to prócz dobrej zabawy ze znajomymi:

  • możliwość sprawdzenia swojego wyglądu przed zrobieniem zdjęcia
  • okazja do wykonania pamiątkowego zdjęcia grupowego
  • szybka zmiana tła, szczególnie przydatna podczas imprez tematycznych

Foto lustro jako rekwizyt nie tylko dla profesjonalnych animatorów

Jeśli w okolicy nie ma restauracji z fotolustrem, nic nie stoi na przeszkodzie by z lustra korzystać samodzielnie czyli np. wypożyczyć je na urodziny organizowane w domowym zaciszu. Pamiątkowe fotografie, wykonane przed lustrem, które rozdawane będą wychodzącym z imprezy to coś więcej niż miły gest w stosunku do gości. To elegancki sposób na podziękowanie bliskim za wspólnie spędzony czas.

Related Posts